KANCELARIA ADWOKACKA W Warszawie

Kancelaria adwokacka w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich, na warszawskiej Ochocie. Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasza Piotra Chudzinski i Wspólnicy wyspecjalizowała się
w: obsłudze przedsiębiorców różnych branż, obsłudze podmiotów z sektora kolejowego, kompleksowej obsłudze wspólnot mieszkaniowych, a także w sprawach
z zakresu ochrony dóbr osobistych / prawa prasowego.
Reprezentujemy naszych klientów m.in. w sporach gospodarczych, postępowaniach administracyjnych, sądowo-administracyjnych, karnych i w sprawach odszkodowawczych. Świadczymy również bieżącą obsługę prawną i korporacyjną. Nasza siedziba mieści się w centrum Warszawy
w biurowcu przy Al. Jerozolimskich 100.

DO KAŻDEJ SPRAWY PODCHODZIMY:

indywidualnie, kompleksowo, rzetelnie oraz z najwyższą starannością, bo obsługa prawna jest naszą pasją. Wierzymy również, że budowania rozpoznawalności kancelarii i jej marki na konkurencyjnym rynku nie należy opierać na pijarowskich sloganach i hasłach, a na wykonywaniu swojej pracy z najwyższą starannością i za rozsądne dla klienta wynagrodzenie.

kancelaria-tedmida

NASZYMI KLIENTAMI SĄ

podmioty sektora kolejowego

Spółka oferująca wynajem biur serwisowanych w Warszawie

Jedna z najpopularniejszych w Polsce telewizji internetowych

politycy, aktorzy, youtuberzy, celebryci

spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe

Hurtownia akcesoriów GSM

platforma streamingowa BanBye

hurtownia materiałów budowlanych

niemiecka spółka produkująca prefabrykaty budowlane

Lekarze i podmioty lecznicze

przedsiębiorcy sektora budowlanego

skupy metali kolorowych

hurtownia płytek ceramicznych

Escape Roomy

spółka wydająca prasę lokalną

fundacje i stowarzyszenia

PONADTO

Służymy pomocą w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców z różnych branż, a także reprezentujemy poszkodowanych w sprawach o zapłatę odszkodowania lub zadośćuczynienia. Nasi adwokaci pełnią role obrońców oraz pełnomocników oskarżycieli posiłkowych w postępowaniach karnych. Zakres świadczonych usług jest niezwykle szeroki i obejmuje tak różne od siebie zagadnienia jak: 

  • pomoc w założeniu spółki z o.o. i optymalizacja procesu rozliczeń ze wspólnikami;
  • reprezentacja Twojego przedsiębiorstwa w sporze z nieuczciwym kontrahentem;
  • pomoc maszynistom w sprawach związanych z umowami lojalnościowymi;
  • pomoc prawna dla lekarzy spoza UE starających się o uzyskanie tzw. PWZ;
  • sprawy regulacyjne przed Przewodniczącym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji;
  • doradztwo prawne z zakresu prawa transportu kolejowego.

W sprawach sądowo-administracyjnych czujemy się z kolei jak „ryby w wodzie”. Korzystne rozstrzygnięcia przed WSA uzyskiwaliśmy dla klientów w sporach m.in. z: Prezesem UTK, Szefem ABW, Fundacją im. Stefana Batorego, Naczelną Radą Lekarską etc. W sporach z zakresu prawa prasowego korzystne wyroki uzyskiwaliśmy przeciwko podmiotom takim jak redaktorzy naczelni Gazety Polskiej czy Superwizjera TVN.

Kancelarię Adwokacką w centrum Warszawy współtworzy licencjonowany zarządca nieruchomości – Marlena Chudzinska. Na preferencyjnych warunkach doradzamy podmiotom z sektora nieruchomości, w szczególności wspólnotom mieszkaniowym, spółdzielniom mieszkaniowym, firmom budowlanym, podmiotom poszkodowanym domagającym się odszkodowań za obniżenie wartości nieruchomości. Doświadczenie założycieli Kancelarii pozwala również na rzetelną reprezentację przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w budynkach ze wspólnotami mieszkaniowymi.

Jesteśmy aktywni zarówno w mediach tradycyjnych (wypowiedzi dla Polskiego Radia 24 oraz stacji telewizyjnych np WPolsce, wRealu24) oraz w social media: Facebook oraz Linkedin.

 W codziennej pracy nasi prawnicy kierują się maksymą „Nasze działanie – Twój sukces”. Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasz Piotr Chudzinski współpracuje z partnerskimi kancelariami w Bydgoszczy i we Wrocławiu:

  1. Paweł Jurkowski Kancelaria Radcy Prawnego” z siedzibą w Bydgoszczy;
  2. „CYRIS Kancelaria adwokacka Łukasz Cyris” z siedzibą we Wrocławiu.