Dane kontaktowe

Lokalizacja główna
Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasz Piotr Chudzinski
Aleje Jerozolimskie 100
Bud. Equator IV, X p.
00-807 Warszawa

+48 661 150 601
kancelaria@adwokatchudzinski.pl

godziny otwarcia: pon-czw: 8.00-17.00, pt: 8.00-14.00
*przed wizytą prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia dostępności

Czas pracy jest elastyczny, nie ma więc problemu z umówieniem się na spotkanie poza godzinami funkcjonowania Kancelarii. W przypadku gdy jest taka konieczność (podyktowana np. względami zdrowotnymi lub specyfiką wykonywanej przez Klienta pracy), istnieje możliwość umówienia spotkania poza siedzibą Kancelarii.

http://adwokatchudzinski.pl/aktualnosci/kancelaria-prawna-przy-al-jerozolimskich/

Administratorem Państwa danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest Tomasz Piotr Chudzinski prowadzący indywidualną działalność gospodarczą pod firmą „Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasz Piotr Chudzinski” z siedzibą w Warszawie. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Informacje o Państwa prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania znajdują się tutaj.

W związku ze złożonym zapytaniem, klikając w polę „wyślij”, oświadczasz, że zapoznałaś/zapoznałeś się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania swoich danych osobowych przez Tomasza Piotra Chudzinskiego prowadzącego indywidualną działalność gospodarczą pod firmą „Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasz Piotr Chudzinski” z siedzibą w Warszawie.

Formularz kontaktowy