KANCELARIA ADWOKACKA W Warszawie

Kancelaria adwokacka w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich, na warszawskiej Ochocie. Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasza Piotra Chudzinskiego wyspecjalizowała się w: obsłudze przedsiębiorców różnych branż, obsłudze podmiotów z sektora kolejowego, kompleksowej obsłudze wspólnot mieszkaniowych. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach administracyjnych, sądowo-administracyjnych, karnych i w sprawach odszkodowawczych. Świadczymy również bieżącą obsługę prawną. Nasza siedziba mieści się w centrum Warszawy w biurowcu przy Al. Jerozolimskich 100.

DO KAŻDEJ SPRAWY PODCHODZIMY:

indywidualnie, kompleksowo, rzetelnie oraz z najwyższą starannością, bo obsługa prawna jest naszą pasją. Wierzymy również, że budowania rozpoznawalności kancelarii i jej marki na konkurencyjnym rynku nie należy opierać na pijarowskich sloganach i hasłach, a na wykonywaniu swojej pracy z najwyższą starannością i za rozsądne dla klienta wynagrodzenie.

kancelaria-tedmida

NASZYMI KLIENTAMI SĄ

podmioty sektora kolejowego

niemiecka spółka produkująca prefabrykaty budowlane

spółka wydająca prasę lokalną

Ogólnopolski miesięcznik

agencja reklamowa

spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe

Spółka oferująca wynajem biur serwisowanych w Warszawie

Escape Roomy

politycy, aktorzy, celebryci (dobra osobiste)

Hurtownia akcesoriów GSM

Jedna z najpopularniejszych w Polsce telewizji internetowych

PONADTO

Kancelarię Adwokacką w centrum Warszawy współtworzy licencjonowany zarządca nieruchomości – Marlena Chudzinska. Na preferencyjnych warunkach doradzamy podmiotom z sektora nieruchomości, w szczególności wspólnotom mieszkaniowym, spółdzielniom mieszkaniowym, firmom budowlanym, podmiotom poszkodowanym domagającym się odszkodowań za obniżenie wartości nieruchomości. Doświadczenie założycieli Kancelarii pozwala również na rzetelną reprezentację przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w budynkach ze wspólnotami mieszkaniowymi.

Kancelaria Adwokacka w Warszawie prowadzi również popularnego bloga o prawie nieruchomości, dostępnego pod adresem: www.prawo.nieruchomosci.pl  Jesteśmy aktywni zarówno w mediach tradycyjnych (wypowiedzi dla Polskiego Radia 24 oraz stacji telewizyjnych np WPolsce, wRealu24) oraz w social media: Facebook oraz Linkedin.

Służymy pomocą w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców z innych branż, a także reprezentujemy poszkodowanych w sprawach o zapłatę odszkodowania lub zadośćuczynienia. Nasi adwokaci pełnią role obrońców oraz pełnomocników oskarżycieli posiłkowych w postępowaniach karnych. 

 W codziennej pracy nasi prawnicy kierują się maksymą „Nasze działanie – Twój sukces”. Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasz Piotr Chudzinski współpracuje z partnerskimi kancelariami w Bydgoszczy i we Wrocławiu:

  1. Paweł Jurkowski Kancelaria Radcy Prawnego” z siedzibą w Bydgoszczy;
  2. „CYRIS Kancelaria adwokacka Łukasz Cyris” z siedzibą we Wrocławiu.